Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací
Rozumím
Art of Space | CBRE

Hledáme hvězdy
komerčních realit

Máte pěkné firemní prostory, moderní coworking, inovativní sklad či výrobu, originální obchod nebo designovou restauraci či kavárnu?
Vdechli jste opuštěnému objektu nový život? Pak je tato soutěž přesně pro vás.

Harmonogram
soutěžePřihlášení projektů
do 20. 12. 2019
Oznámení finalistů
LEDEN 2020
Hlasování veřejnosti
únor 2020

V KVĚTNU JSME
VYHLÁSILI VÍTĚZE

Zjistit více

Odborná
porota

Osobnosti rozhodnou.

Eva Jiřičná

Čisté, jednoduché a jasné linie. Ocel a sklo. Moderní, elegantní vzhled a především spousta světla. To jsou hlavní rysy projektů architektky a designérky Evy Jiřičné, která je jednou z nejvýznamnějších českých osobností soudobé evropské architektury a také držitelkou mnoha ocenění.

Anna Szwed

Anna Szwed působí na pozici business unit manager ve společnosti Ecophon & Saint-Gobain Ceilings pro Českou a Slovenskou republiku. V byznysu spojeném s prostorovu akustikou a pracovním prostředím pracuje 14 let. Pochází z Polska, ale již třetím rokem trvale žije v Praze, která jí přirostla k srdci.

Alexandra Tomášková

Design, udržitelná výstavba a nové technologie. Úspěšné projekty jako Corso Court, Five, Visionary, Praga Studios a dalších cca 140 000 m2 špičkových kancelářských prostor v přípravě. Za tímto vším stojí Alexandra Tomášková, managing director Skanska Property CR, působící ve společnosti již devátým rokem.

Richard Curran

Richard Curran zasedá v porotě již od počátku soutěže v roce 2014. Má dvacetileté zkušenosti v oboru komerčních realit v České republice a dlouhodobý přehled o trendech a vývoji kancelářského, industriálního i retailového trhu. Richard do letošního března 12 let úspěšně vedl českou pobočku CBRE, která je světovou jedničkou v oboru komerčních realit a za dobu jeho působení se rozrostla na více než 350 zaměstnanců.

Pavel Sovička

Pavel Sovička má za sebou 20 let zkušeností v oblasti industriálních a průmyslových nemovitostí. Od roku 2008 stojí v čele společnosti Panattoni jako managing director pro Českou republiku a Slovensko. Podílel se na transakcích, které reprezentují celkem 1 500 000 m2 pronajatých a prodaných ploch. Mezi jeho nejvýznamnější projekty patří distribuční centrum společnosti Amazon v Dobrovízi, Panattoni Park Prague Airport I a II, Panattoni Park Stříbro a Panattoni Park Cheb.

Jan Musil

Jan Musil je místopředseda představenstva a člen druhé generace rodinné firmy LIKO-S. Jako ředitel divize Interiors zodpovídá za výrobu a prodej skleněných, akustických a posuvných příček pro celou Evropu. LIKO-S je mimo jiné průkopníkem trendu zelených budov, které reprezentují dva unikátní projekty, a to LIKO-Noe a LIKO-Vo v sídle společnosti ve Slavkově u Brna. Je spoluautorem knihy archSPACE\OFFICE, první česko-anglické publikace o architektuře a designu kanceláří.

Josef Danda

Jako ředitel divize Nespresso Professional působí již 5 let a v loňském roce stál za úspěšným otevřením pobočky na Slovensku. Během této doby rozšířil prémiovou kávu kromě HORECA segmentu i do office prostředí. Značka Nespresso podniká významné kroky pro zlepšení trvalé udržitelnosti životního prostředí i životních podmínek pěstitelů kávy. Přináší tak nadstandardní zážitek z každého kávového doušku.

Petr Váša

Petr Váša působí v oblasti informačních technologií už téměř 20 let. Od roku 2008 pracuje ve společnosti Microsoft, kde poslední 2 roky zastává pozici manažera divize Microsoft 365 – divize, jejíž cílem je poskytnou firmám i jednotlivcům nástroje pro efektivní práci a spolupráci, a to bez ohledu na to, kde se zrovna nacházejí. S podobným cílem pomáhá Microsoft prostřednictvím svých technologií i ostatním firmám. A trh rovněž inspiruje i prostřednictvím iniciativy Den spolupráce odkudkoli.

Pavel Maurer

Pavel Maurer je zakladatelem a vydavatelem nezávislého gastronomického průvodce Maurerův výběr Grand Restaurant. Vystudoval žurnalistiku na Univerzitě Karlově a působil jako kreativní ředitel v agentuře Young & Rubicam nebo jako new business director v Ogilvy & Mather. Od roku 2007 pořádá prestižní gastronomickou akci Prague Food Festival. Je autorem víkendových glos Radiožurnálu „Nejezte blbě!“ a vydal několik publikací, mezi nejznámější patří Ježek v kleci.

Tomáš Jindříšek

Tomáš Jindříšek je managing partner a spoluzakladatel agentury Dark Side. Marketingu se profesionálně věnuje od roku 1998, pravidelně přednáší a publikuje. Je duchovním otcem původního projektu CBRE Zasedačka roku, který letos prošel výraznou proměnou na Art of Space Awards. Jeho koníčkem je pomoc obecně prospěšnému sektoru – je spoluautorem prvního crowdfundingového portálu pro neziskovky Darujspravne.cz.

4 rychlé kroky
k přihlášení projektu1.

Zaregistrujete se zdarma

2.

Vyberete kategorie a vyplníte základní informace

3.

Doplníte fotky a popíšete projekt

Pravidla soutěže

4.

Vše odešlete a těšíte se na výsledek