Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací
Rozumím
Art of Space | CBRE

V kterých kategoriích zazáříte?

Přihlásit můžete kancelář, obchod, restauraci, sklad i výrobu

Hodnotíme design, inovativnost, funkčnost, přívětivost pro uživatele či příjemnou zákaznickou zkušenost.

Nejatraktivnější meeting point

kanceláře – retail – industriál

Brainstorming zóna, zasedačka, relaxační koutek, nákupní centrum… hledáme místa, kde vaši zaměstnanci, klienti či zákazníci rádi tráví čas. Design neopomíjíme, ale mnohem více nás zajímá pozitivní vliv na náladu lidí užívajících tyto prostory. Kategorii hodnotí odborná porota.

Design pracovního prostoru

kanceláře – industriál

Zajímají nás inovativní návrhy pracovního prostoru, který originálně komunikuje DNA firmy a zároveň je inspirativní pro zaměstnance. Tuto kategorii hodnotí odborný garant Skanska.

Design retailového prostoru

retail

Uspějí retailové projekty, které jsou nevšední a kromě designu přináší i unikátní zákaznickou zkušenost. Přihlásit můžete obchodní prostory (např. s módou, kosmetikou, obuví atp.), restaurace, banky, pojišťovny či volnočasové prostory. Kromě odborné poroty se do hodnocení zapojí i veřejnost.

Zdravé prostředí a udržitelnost

kanceláře – retail – industriál

Hodnotíme, jak firemní či nákupní prostory ovlivňují zdraví a duševní pohodu zaměstnanců či zákazníků. Zajímá nás kvalita vzduchu, akustika, světlo či ergonomie pracovního místa. Také oceníme aktivity a opatření vedoucí k ochraně životního prostředí. Tuto kategorii hodnotí odborný garant Česká rada pro šetrné budovy.

Coworking a flexibilní kancelář

U coworkingu a sdílených kanceláří nás zajímá, v čem je prostor výjimečný, jaké tradiční i netradiční služby nabízí a jestli následuje trendy. Zároveň je pro nás důležité, jak se prostor snaží zpříjemnit návštěvníkům chvíle strávené prací. Kategorii hodnotí odborná porota.

Revitalizace brownfieldu

Revitalizace starých průmyslových objektů může výrazně přispět svému okolí. Kromě samotného designu nás zajímá, jak úspěšně obnovený objekt zapadl do okolí a jaký přínos má pro obyvatele, kteří bydlí v jeho blízkosti. Kategorii hodnotí odborná porota.

O vítězi rozhodne i veřejnost

V kategorii Design retailového prostoru se letos do hodnocení zapojí široká veřejnost. Svého favorita můžete podpořit v online galerii v průběhu února.